Како да го натерате телото да почне да согорува тврдоглави маснотии како лудо за 3 секунди?

Доколку сте подготвени да ослабете без да се откажете од омилената храна и без да гладувате, оваа приказна ќе ви се допадне.

Здраво, ова е приказна за една Сања која се бори со вишокот килограми по две бремености… Во втората бременост се здебелив дури 25 килограми и повеќе не ја препознавав жената во огледалото. Како мајка на две мали деца, немав време за напорни тренинзи, теретани, строги диети… Станав очајна и депресивна и итно ми требаше нешто што не бараше многу време и жртва. Посебно ми претставуваше проблем што уште го доев бебето и неможев да користам ништо што би влијаело на квалитетот на млекото.

Мојата светлина на крајот од тунелот се појави кога слушнав за SLIM FIT !

Прочитај повеќе…

“Од утре одам на строга диета и без оправдување!”

Можеби сте го доживеале ова…

Безброј пати почнав со разни диети, а после секоја се чувствував уморна, исцрпена и немав сила да ги остварам сите мои обврски. Грижата за децата, домот, сопругот ми станаа ноќна мора, бев тажна, осамена и безпомошна…

Неможев да го препознаам одразот во огледалото, а тежината не минуваше.

И тогаш еден ден најдов ЕДНОСТАВНО, БРЗО и ЛЕСНО решение кое е безбедно за мајките што дојат! На почетокот, секако бев скептична и недоверлива, но за многу краток период резултатите беа видливи. Се чувствував подобро,  бев порасположена и полна со енергија.

Решението на моите проблеми беше SLIM FIT, природен препарат кој е погоден за доилки, одобрен од Центарот за јавно здравје и ефикасен за слабеење. 

Најдов едноставно и брзо решение кое е безбедно за ДОЛКИ!

Со две мали деца, навистина немате многу време да се посветите на тренинзи и слабеење. Кога слушнав за овој сируп, бев скептична за повеќето производи за истата намена што ги пробав, но без никаков резултат. Бидејќи навистина се грижам да ја вратам мојата линија, да бидам расположена и самоуверена, почнав да го користам. По само еден месец забележав разлика во расположението, се почувствував полесна и ослабев дури 5 килограми. Што е најважно, никогаш не бев гладна, а моето тело уживаше во овие промени.

Сега ги имам сите 25 килограми помалку и конечно сум среќна поради мојот изглед, посамоуверена и полна со енергија.

Когa ќе слушнете што користев, НЕМА ДА ВЕРУВАТЕ!

SLIM FIT е 100% природен сируп, а она што го издвојува овој производ од другите се неговите природни сосотојки, фактот што е безбеден за мајките што дојат и што не го менува хемискиот состав на мајчиното млеко. Овој препарат има прекрасен вкус, бидејќи содржи само природни лековити билки како ѓумбир, хибискус, камилица, нане.

Сирупот е одобрен од Институтот за јавно здравје, што докажува дека е исправен и природен и има регистарски број на производот во Институтот за јавно здравје 

-HP-2021-1343

5те главни билки во сирупот влијаат на желудникот така што го мамат да биде сит и на тој начин го губите апетитот на природен и здрав начин. Со помали оброци слабеењето доаѓа природно, а бидејќи содржи багремов мед, ја намалува желбата за слатко.

Револуционерниот производ се состои од 20 видови билки кои ги топат масните наслаги, го забрзуваат метаболизмот, ја регулираат надуеноста и гасовите во стомакот.

SLIM FIT RELAX го зајакнува имунолошкиот систем, има корисен ефект врз централниот нервен систем, ви овозможува да изгубите тежина сосема природно. Се препорачува за луѓе со несоница, нервоза и депресија. 

Со нарачка на производите SLIM FLEX добивате и БЕСПЛАТЕН план за исхрана со кој губите од 3 до 5 килограми месечно, кој е одобрен од нутриционист. Покрај тоа, ќе имате комлет лесни кардио вежби на кој секоја жена може да се прилагоди. 

СИРУП ОД БИЛКИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ – ВКУСЕН, ПРИРОДЕН И ЕФИКАСЕН!!!

ПРОБЛЕМ за кои сите молчат!!!

Убавиот изглед е прозорец кон здравјето на нашиот организам. Многу луѓе страдаат од стомаче запек, бавен метаболизам, надуеност… но тоа НИКОГАШ нема да го признаат. И тоа е една од главните причини за прекумерна тежина.

Како што се повеќе се менува начинот на живот на современиот човек, така се менуваат и некои НОВИ ПРОБЛЕМИ. Денес луѓето поминуваат многу време на компјутер, на работа, во слободното време… Се на се малку се движат, јадат брза и зачинета храна, пијат газирани сокови, алкохол, цигари… И тоа е причината зошто секоја година се зголемува бројот на луѓе со прекумерна тежина, бавен метаболизам и надуеност.

Малкумина разбираат дека тоа може да биде ОПАСНО, ПА ДУРИ И СМРТОНОСНА БОЛЕСТ. 

Затоа SLIM FIT е сируп составен од 20 видови лековити билки кои буквално ги топат масните наслаги, го забрзуваат метаболизмот, го подобруваат редовното празнење на цревата, ја регулираат надуеноста и гасовите во стомакот.

Покрај убавиот изглед, се грижиме и за вашето здравје!

Не се откажувајте од вашата омилена храна!

Секогаш се препорачува здрава исхрана, но овој препарат веќе содржи здрави состојки кои се неопходни за нормално функционирање во текот на денот.

Го намалува целулитот и упорното сало на стомакот!

Комбинацијата од 25 лековити растенија позитивно делуваат на секој организам, го забрзува целиот метаболизам и на тој начин го отстранува вишокот маснотии. 

Бидете сити и без прејадување!

Исто така, причината зошто овој сируп е толку ефикасен, е затоа што создава мало чувство на ситост, така што при употреба нема да имате силна желба и потреба да се прејадување со нездрава храна.

Покрај убавиот изглед и доброто здравје.

Покрај сето горенаведено, сирупот може да се користи и како превенција против грип и настинка бидејќи го подобрува имунитетот и целото тело!

ПРОБАЈ

900динари

Во целост: 900 MKD

Тестирајте ја ефективноста 10 дена
 • 1 SlimFit сируп
 • БЕСПЛАТЕН план за исхрана

НАЈПОПУЛАРНО

790динари

Во целост: 2370 MKD

Видлив резултат за 30 дена
 • 3 шишиња SlimFit
 • БЕСПЛАТНО е-книга "Моќта на исхраната"
 • БЕСПЛАТЕН план за исхрана

НАЈЕФИКАСЕН

690динари

Во целост: 4140 MKD

За траен резултат!
 • 6 шишиња SlimFit
 • БЕСПЛАТНО е-книга "Моќта на исхраната"
 • БЕСПЛАТЕН план за исхрана

Над 10.000 жени го пробаа SLIM FIT и ги видоа првите резултати по само еден месец.

ПРОБАЈ

900динари

Во целост: 900 MKD

Тестирајте ја ефективноста 10 дена
 • 1 SlimFit сируп
 • БЕСПЛАТЕН план за исхрана

НАЈПОПУЛАРНО

790динари

Во целост: 2370 MKD

Видлив резултат за 30 дена
 • 3 шишиња SlimFit
 • БЕСПЛАТНО е-книга "Моќта на исхраната"
 • БЕСПЛАТЕН план за исхрана

НАЈЕФИКАСЕН

690динари

Во целост: 4140 MKD

За траен резултат!
 • 6 шишиња SlimFit
 • БЕСПЛАТНО е-книга "Моќта на исхраната"
 • БЕСПЛАТЕН план за исхрана

Најчесто поставувани прашања за SLIM FIT…

Колку често треба да се користи сирупот ?

Сирупот се пие три пати на ден, половина час пред главните оброци, по две лажици измешани со 200 мл. вода. Во континуитет може да се пие 6 месеци. Сосема е природен, нема хемија или вештачки ароми, само лековити билки кој го забрзуваат метаболизмот, ги топат масните наслаги и го зајакнуваат имунолошкиот систем, го регулираат варењето и надуеноста.

Како функционира целата работа ?

Со првото шише започнува исфрлањето на вишокот вода од телото, со што се губи волуменот во струкот, а потоа апетитот полека се намалува и енергијата полека се зголемува. Тоа е природен начин за решавање на сите проблеми, без никакви последици.

Дали се препорачува од лекар или одобрен од институција ?

Сирупот е регистриран во Институтот Југоинспект во Лесковац и одобрен од Министерство за здравство.

Колку време ќе помине додека не се постигнат првите резултати ?

На месечно ниво губењето е од 4 до 5 килограми, но се зависи од тоа колку сте дисциплинирани во користењето.

Колку шишиња сируп треба да купам ?

Ако купувате од нас за прв пат ви препорачуваме да купите пакување од 3 шишиња за да бидете сигурни дека тие се ефективни, а потоа ако сакате уште подобри резултати, препорачуваме да купите пакување со 6 шишиња за да имате залиха и да заштедите пари. 

Дали има некои несакани ефекти ?

Нема несакани ефекти. Многу важно е што нашиот сируп го консумираат и доилките. Бидејќи е сосема природен и благотворно делува на целиот организам.

Што ако нема резултати ?

Доколку резултатот недостасува, препорачуваме преглед на тироидната жлезда кај ендокринолог, бидејќи нешто довело до забавување на метаболизмот…

Каков е составот на сирупот ?

Сирупот се состои од 25 видови лековити билки. Доминираат коприви, нане, мајчина душица, хибискус и кантарион. Вкусот на сирупот е убав, како домашен сок. 

Каде се произведува сирупот ?

Сирупот се произведува во нашата компанија лоцирана во Прокупље, Србија, а е создаден по идеа на напите најдобри фармацевти и ботаничари.

Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте не.

Ние секогаш сакаме да помогнеме, па за секое прашање можете слободно да не контактирате на Instagram, Facebook или на бројот 027 333202 или 027 331195 на Viber или WhatsApp, ние веднаш ќе ви одговориме.